Hakkımızda

1999 yılından bu yana sektöre hizmet vermekteyiz;

Geride bıraktığımız on iki yılda, çalışmakta olduğumuz kurumsal firmalara; Zamanında ve kalitemizden ödün vermeksizin, en önemlisi ise “Promosyon danışmanlık” titrini hakkıyla uygulayan kadromuzla,  tecrübemize tecrübe kattığımızı belirtmeliyim.

Son dönemde digital yenilikleri yakından takip eden “A Plus Promosyon Ürünleri“, gerek sosyal medya da yerini alarak, gerekse yeni açmış olduğu bir çok blog ile okuyucularına ulaşmaya devam etmekte.

Ayrıca sayfamızda ingilizce makalelere yer vereceğiz ki bu makaleler çoğunlukla toptan reklam ve promosyon malzemeleri satın alımı ile ilgili olacak.

Tekstil ve Matbaa ürünlerinde üretim yapan şirketimiz, ithal ürünler ile de gelen talebi cevaplandırmaktadır.

Müşterinin memnuniyeti ve üreticinin karlılığı arasında sağlam bir köprü olan şirketimiz, 2006 yılından itibaren uzak doğu ithalatının dışında İsviçre’den “Prodir®” marka kalemleri tüketicisi ile buluşturmaya başlamıştır.

Hizmet verdiğimiz birçok önemli marka dışında, gizlilik prensibi ile çalıştığımız reklam ajansları da portföyümüzde ve çalışmaya devam etmekteyiz.

İsteklerinizi anlayabilen, size kısa sürede çözüm üreterek dönen muhataplar arıyorsanız, doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

A Plus Yönetimi